Objednávkový koš

V košíku nemáte žádné zboží.
Supported Credit Cards

Jak to funguje?Služba BREAKFAST SERVICE Vám umožňuje darovat Vašim blízkým zajímavý dárek, nebo překvapit Vaše kolegy.

 

Nabízíme Vám možnost objednání snídaňových menu i s doručením přímo do Vašeho domu, bytu nebo firmy. Vašim blízkým, přátelům či pracovníkům tak můžete připravit nevšední zážitek.

 

Nabízíme Vám také široký sortiment doplňků a dárků, kterými můžete snídaňové menu obohatit (kytice, přání do obálky, balónky, polštářky,...).

 

 

Jak provést objednávku?

 

Objednávku lze provést přes internet.

 

Pro provedení objednávky postupujte následovně:

 

1) Stačí v levém menu "Nabídka" kliknout na položku "Snídaňové menu" a vybrat si jedno z mnoha snídaňových menu. Po kliknutí na danou položku se zobrazí její detail s možnými volbami doplňkových surovin a variant menu. Po vyplnění tohoto formuláře stačí kliknout na tlačítko "Objednat" a vybrané menu se Vám uloží do objednávkového koše.

 

2) Další volbou, která se Vám nabídne je výběr doplňků a dárků k menu. Zde si můžete vybrat z množství extra doplňků jednoduchým zaškrtnutím. Pokračovat v objednávce můžete tlačítkem "Přiobjednat".

 

POZOR! Extra doplňky a dárky nejdou objednat bez vybraného snídaňového menu.

 

3) Po přiobjednání extra doplňků a dárků můžete přidat do objednávky další menu dle Vašeho výběru, nebo již vybrané menu závazně objednat. Závazná objednávka se provádí z objednávkového koše, kde vidíte celou Vaši objednávku. Pokud jste s Vaší objednávkou spokojeni klikněte na tlačítko "Přejít k zadání kontaktních údajů".

 

4) Na této stránce vyplňte formulář s kontaktními údaji a s údaji o požadovaném čase a datu doručení.

 

5) Posledním krokem je volba úhrady objednávky. Vyberte Vámi preferovaný způsob úhrady a klikněte na tlačítko "Odeslat objednávku". V tuto chvíli byla Vaše objednávka zdárně ukončena a odeslána do našeho systému. O provedení objednávky budete informováni automatickým e-mailem.

 

 

Nyní se již můžete těšit na doručení Vaší objednávky...