Objednávkový koš

V košíku nemáte žádné zboží.
Supported Credit Cards

Vítejte na stránce BREAKFAST SERVICE» CHCETE BÝT PRVNÍ KDO POPŘEJE OSLAVENCI "VŠE NEJLEPŠÍ"?
» HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ DÁREK?
» CHCETE PŘEKVAPIT SVÉHO PARTNERA?
» CHCETE PŘIPRAVIT PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE "TEAMBUILDING" SNÍDANI?


Pokud jste na některou z předchozích otázek odpověděli ANO, je služba BREAKFAST SERVICE jednoduchým řešením na originální dárek a překvapení.


Speciální " ROMANTICKÉ SNÍDAŇOVÉ MENU PRO DVA" dostanete spolu s červeným balonkem ve tvaru srdce a 4 čokoládami () ve tvaru srdce pro vytvoření té správné romantické atmosféry. Také zde můžete očekávat několik druhů námi upečeného pečiva (1,3,6,7,11), 2 croissanty (1,3,7), koláčky (1,3,7,8), 3 druhy sýrů (Eidam, Čedar a Hermelín (7)) a 2 druhy uzenin (šunku a salám). Také 2 druhy džemu, med, 2 nutelly (6,7,8), máslo (7) i margarín (7), 2 vařená vejce (3), čerstvý ovocný salát, 2 pomerančové džusy anebo 2 šálky kávy.  Navíc je toto menu doplněno o láhev lahodného Cantine Maschio Prosecco (0,2l) (12). Aby byl dojem dokonalý, jsou v ceně menu také dvě šampusky zdarma.

 

Informace o alergenech: http://www.breakfast-service.cz/images/alergeny.pdf

Cena za jedno menu: 895,- Kč


 

BREAKFAST SERVICE Vám doručí jakékoliv snídaňové menu až k Vám domů, do práce, nebo na jinou adresu v Praze.


7 dní v týdnu, každé ráno od 07:00 do 12:00.


Spolu se snídaní můžeme doručit také vázanou kytici, blahopřání, heliové party balónky nebo další dárky pro příležitosti, jako jsou třeba narozeniny, Valentýn, Mezinárodní den žen, Velikonoce, Vánoce, narození dítěte, nebo jakýkoliv jinou příležitost někoho překvapit.

 


Pro včasné dodání na určené místo musí být objednávka přijata nejpozději do 12.00 předešlého dne.

Neváhejte se s námi spojit, pokuď budete mít jakýkoliv problém s objednávkou nebo pladbou.

Tel.: +420774447777

 


Nyní si již jednoduše vyberte snídaňové menu a přidejte ho do své objednávky. Nezapomeňte také na možnost objednání speciálních doplňků a dárků!         COYOTES PRAGUE